lustro

KURS
SPECJALISTYCZNY

/ NA ŻYCZENIE

Kurs specjalistyczny "na życzenie" jest skierowany do aspirujących projektantów i osób interesujących się NIE TYLKO  modą.

Jeśli jesteś lub chcesz zostać przyszłym projektantem, potrafisz szyć, ale nadal nie radzisz sobie z konstrukcją, formami krawieckimi, krojeniem, szyciem niektórych elementów by powstał Twój idealny projekt napisz do mnie i wspólnie ułożysz ze mną swój program kursu projektowania odzieży.

 

Jesteś już dość dobrą krawcowa lub krawcem, ale nadal masz problemy z wszywaniem zamków, z wykonaniem dekoltów,  stójek, kołnierzy, wyłogów w żakietach, kieszeniami, odszywaniem pach pliskami ze skosu i wieloma innymi wykończeniami ustal ze mną co chciałabyś lub chciałbyś wyćwiczyć, aby Twoje ubrania były idealne. Na odpowiednio przygotowanych wprawkach krawieckich będziesz mógł dopracować interesujące Cie problemy krawieckie.

 

Interesuje Cię szycie, ale nie odzieży damskiej, męskiej lub dziecięcej.  Chcesz szyć ubranka, ale dla zwierzaków, chcesz wykonywać dla nich zabawki, legowiska i inne gadżety, to propozycja kursu na życzenie jest dla Ciebie. 

 

Interesuje Cie wystrój wnętrz i chcesz nauczyć się szyć, by później projektować piękne zasłony, firany, szyć poszewki na poduszki, wykonywać narzuty, pledy, obrusy, nakrycia na krzesła, czy fotele, zrób listę tego co Cię interesuje, a na zajęciach właśnie nad tym będziesz pracować.

 

Kursy "na życzenie" to zajęcia na których kursanci uczą się dokładnie tego co ich interesuje. Na zajęciach można zaczynać od podstaw lub pracować na poziomie zgodnym z własnymi możliwościami.

 

Formy krawieckie powstają metodą modelowania płaskiego

Każdy z uczestników kursu krawieckiego otrzymuje tkaniny do ćwiczeń (surówka bawełniana), nici, zamki oraz papier do wykrojów. Zapewniamy maszyny do szycia (stebnówki i owerloki domowe i przemysłowe), hafciarkę, stację parową do prasowania, manekiny, oraz wszelkie niezbędne narzędzia i akcesoria krawieckie. Uszyta odzież i formy (wykroje) pozostają własnością uczestnika.

 

Zdobyte umiejętności zostają potwierdzone stosownym zaświadczeniem.

Czas trwania kursu "na życzenie": 34 lekcje / 45 min.


Grupa: 2-4 osób
CENA KURSU : 600,00 zł

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata całej sumy na konto podane na stronie w zakładce KONTAKT.

 

Proszę aby każdy kursant przesłał przed zajęciami informację o tym co chce uszyć na kursie "na życzenie" na maila info@kursyszycia.pl aby wykładowca mógł odpowiednio przygotować formy podstawowe do modelowania płaskiego projektu indywidualnego.

 

TERMINY KURSÓW KRAWIECKICH "NA ŻYCZENIE":

 

TRYB DZIENNY
poniedziałek, wtorek,  środa, czwartek  9:00-15:30